ТОП-5 порад, як вибрати свіже м'ясо від виробника “Студія м'яса”
ТОП-5 порад, як вибрати свіже м'ясо від виробника “Студія м'яса”

Чому так важливо правильно вибрати м’ясо? Його якість впливає не лише на смакові показники, але також на самопочуття людини. Важливо, щоб продукт обов’язково був свіжим, не мав у своєму складі сторонніх домішок. Радимо відвідувати спеціалізовані магазини м’ясних виробів або хоча б супермаркети, яким Ви довіряєте. У жодному разі не купуйте на стихійних вуличних ринках, на яких продавці не мають жодних документів та систематично порушують правила зберігання товару!

Мережа магазинів Студія м’яса запрошує відвідати наші фірмові крамниці: ми завжди дбаємо про якість своєї продукції для Вас! Купувати продукти у нас не лише безпечно і зручно, але й вигідно. Після відвідин “Студії м’яса” Ви не залишитеся голодними! Також у нас діє Програма лояльності, адже ми дбаємо про вигоду для наших постійних покупців.

 

На які показники якості м’яса ми рекомендуємо завжди звертати увагу?

 

Якісне м’ясо надзвичайно корисне для організму людини, позаяк воно багате необхідним білком, амінокислотами, різноманітними вітамінами. Також цей продукт є універсальним, його можна тушкувати, смажити, запікати, варити — і кожна страва буде дуже смачною! Але тільки за умови, якщо обрали якісне. Які є показники якості м’яса:

Колір розрізу. Свинина червоно-рожева, баранина коричнево-червона, телятина білувато-рожева, м’ясо великої рогатої худоби червоне, курка рожева. Чим молодша тварина, тим світліше колір м’яса, але він не має бути тьмяним.

Оцінити якість м’яса можна також візуально. Не повинно бути жодних синців, сторонніх плям чи слизу. Якщо воно ззовні добряче підсохло та обвітрилося, а на розрізі є блиск — купувати такий продукт не можна!

Запах. Має бути приємний м’ясний аромат з легким молочним відтінком. Якщо чуєте сторонній запах або Вам не подобається він, утримайтеся від покупки.

Торкніться до шматка пальцем, натисніть на нього з помірною силою і визначте його пружність. Це просте дослідження якості м’яса, що дозволить швидко визначити, чи варто обирати цей продукт. На свіжому м’ясі утворюється ямка, що швидко відновиться назад, якщо вона не зникає або звідти сочиться рідина — вживати у їжу категорично не можна!

Жир. Ще один показник свіжості, адже він першим починає псуватися. Колір жиру та жирових прожилок повинен бути білим або кремовим, якщо говорити про баранину. Купити м’ясо, в якому жовтий жир і відчутний згірклий неприємний запах, значить наразити себе і близьких на небезпеку!

Додатково нагадаємо: свіже м’ясо смачніше та корисніше за заморожене, а для шашлику краще самому готувати маринад, ніж купувати вже готовий варіант!

 

Де купити свіже м’ясо за доступною ціною? Мережа смачних магазинів “Студія м’яса” до Ваших послуг!

 

Ви дбаєте про здоров’я та хороший настрій своєї родини, хочете їсти смачну та якісну їжу? Тоді обирайте правильні магазини, де купити свіже м’ясо можна кожного дня! Саме такими надійними та перевіреними є брендовані магазини “Студії м’яса”, нам довіряють тисячі українців не лише у Тернополі, але і в інших містах України!

Наразі наші магазини свіжого м’яса працюють переважно у Західному регіоні: відкрито понад 60 крамниць, серед яких 18 тільки у Тернополі! Невдовзі у будь-якому українському місті кожен покупець зможе ласувати доступною, якісною та смачною продукцією від виробника. Розташований м’ясокомбінат у м. Тернопіль, і ми знаємо напевно, що там дотримуються всіх норм та вимог до виробничих процесів. Підприємство самостійно вирощує худобу та контролює кожний етап виробництва, саме тому у нас завжди таке смачне і свіже м’ясо!

ТОП-5 порад, як вибрати свіже м'ясо від виробника “Студія м'яса”