Про нас

У щоденному раціоні майже кожної української родини присутні м’ясні страви чи продукти, їх обожнюють діти та дорослі. Важливо, щоб м’ясні вироби були найкращої якості та відповідали всім вимогам щодо складу, смаку, поживності тощо. Саме таку продукцію реалізує наша мережа магазинів! З 2016 року було поновлено роботу Тернопільського м’ясокомбінату, офіційним представником якого і є наша мережа магазинів “Студія м’яса”! Ми виробники продуктів харчування, наше виробництво працює за принципом замкнутого циклу, тобто ми особисто контролюємо кожний етап: від вирощування та забою худоби до приготування та реалізації продукції.

 

“Студія м’яса” — магазини свіжого м’яса, які люблять і яким довіряють українці!

 

Для нас важливо, щоб магазини свіжого м’яса були доступні у кожному місті та для кожного покупця, тому ми постійно розширюємо свою мережу. До прикладу, наразі у Західному регіоні успішно працюють понад 60 крамниць у 30 різних містах, в одному тільки Тернополі їх 18! Ми не обмежуватимемося досягнутим, адже прагнемо зробити ситою і задоволеною кожну українську родину!

Ми реалізуємо продукцію найвищого гатунку, це підтверджено сертифікатами, також на виробництві нашої продукції дотримано усіх норм та перевірено спеціальною лабораторією. Тернопільський м’ясокомбінат є високотехнологічним підприємством, а “Студія м’яса” - це не тільки бренд, якому довіряють, а й надійний партнер національного виробника! Також у продажі є товари інших відомих виробників, які вартують довіри та уваги покупців, адже проходять усі рівні перевірки та тестування, ми завжди відповідаємо за якість кінцевого продукту, який потрапляє до вас на стіл.

Уся м’ясна продукція відповідає санітарно-епідеміологічним нормам і вимогам ДСТУ. На своєму підприємстві ми здійснюємо ретельний санітарний, виробничий і лабораторний контроль не лише сировини, але й готової продукції. Наші цехи обладнанні сучасним устаткуванням та холодильним обладнанням, що допомагають нам працювати краще та відповідальніше. Як і всі прогресивні виробники м’яса, ми дбаємо про правильне збереження та транспортування свого продукту до торгових точок збуту та кінцевого споживача. Для нас у пріоритеті безпечність та якість продуктів харчування, що ми пропонуємо покупцям, тому у складі немає сторонніх добавок і дійсно смачне свіже м’ясо!

 

М’ясні магазини у Тернополі, в яких є все, що потрібно для смачного відпочинку!

 

Запрошуємо відвідати наші м’ясні магазини у Тернополі, а ще Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Чорткові, Збаражі та в інших містах і містечках України! Ми завжди раді покупцям і готові допомогти обрати найкраще до Вашого столу.

Додатково у нас можна купити м’ясо та м’ясні напівфабрикати на замовлення для HoReCa. Ми співпрацюємо з оптовими замовниками, своєчасно доставляємо товари до кафе, ресторанів, готелів, пабів та інших закладів даного сегменту. Ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці, що сприятимуть розвитку будь-якого бізнесу.

Виробництво ковбас - не єдиний напрямок нашої діяльності, що ще представлено в асортименті:

Сосиски, сардельки, снеки.

Консервація — каші з м’ясом, тушковане м’ясо, паштети власного виробництва.

Напівфабрикати — котлети, голубці, фаршировані перчики, нагетси, вареники, пельмені, хінкалі тощо.

Свіже м’ясо свинини, яловичини, курки, індички. За потребою магазин “Студія м’яса” зробить фарш з обраного Вами шматка м’яса!

Ковбаси варені, напівкопчені, сирокопчені, сиров’ялені.

Домашні ковбаски, делікатеси.

Сало та ще багато чого смачного!

Завжди великий та різноманітний асортимент Вам запропонує наша студія м’яса у м. Тернопіль. Магазини працюють у різних районах міста, з адресою кожного можна ознайомитися на сайті. Також будемо раді бачити Вас у наших крамницях в інших містах України!

Про нас