Для HoReCa
Контактний телефон
0 800 507 510
Форма зворотнього зв'язку

Мережа магазинів “Студія м’яса” є офіційним представником Тернопільського м’ясокомбінату, що вже давно має прихильність та повагу серед роздрібних покупців та підприємців. Ми відкриті до співпраці з кожним, хто цінує якість, першокласний сервіс і дбає про клієнтів свого бізнесу! Якщо у Вас є продуктовий магазин у Тернополі чи у іншому місті, пекарня, заклад громадського харчування тощо — запрошуємо до співпраці!

Ми працюємо з усіма сегментами HoReCa, великими мережевими маркетами і малими крамничками. Пам’ятайте: задоволений покупець отримає задоволення від візиту до Вашого підприємства і повернеться знову, а тому варто надати йому можливість отримати максимально привітне обслуговування і купити м’ясо найкращої якості!

 

Закупка м’яса оптом для ресторанів, кафе, готелів та інших закладів

 

Ми співпрацюємо з різними оптовими закупівельниками та дистриб’юторами. Закупка м’яса оптом відбувається після передчасної домовленості та в обумовлені терміни. Ми гарантуємо взаємовигідну та прозору співпрацю! У чому переваги співпраці з Тернопільським м'ясокомбінатом:

У наявності завжди свіже м’ясо оптом та м’ясні вироби високої якості!

Ми дотримуємося всіх установлених стандартів і санітарних вимог на кожному з етапів виробництва.

У нас великий і різноманітний асортимент продукції. Ви без жодних труднощів можете купити м’ясо свинини оптом, курятину, яловичину, індичку гарантованої свіжості. Також ми пропонуємо чималий вибір напівфабрикатів (вареники, котлети, пельмені, голубці), ковбасних виробів (сардельки, сосиски, ковбаси варені/копчені/в’ялені), делікатесів, консервації (м’ясо тушковане, каші з м’ясом, паштети) тощо.

Замовляти оптом у нашій мережі вигідно та зручно. Своєчасні поставлення, доступні ціни, акції і знижки постійним клієнтам, якісна та смачна продукція у необхідній кількості. 

Співпраця з тернопільським виробником, що вже став народним улюбленцем, позитивно відобразиться на репутації Вашого бізнесу! У нас можна м’ясо птиці купити, високоякісну свинину і яловичину, різноманітні м’ясні продукти, що мають відповідні сертифікати якості. Ви можете бути спокійні за здоров’я своїх гостей та клієнтів!

 

“Студія м’яса” — ціни від виробника.

 

Для нашої компанії важливо зберегти високу якість продукту і поєднати її з лояльною ціновою політикою У нас дійсно доступні ціни на м’ясо в Україні. Це у свою чергу сприяє правильному інвестуванню у Ваш бізнес: заощаджуйте на закупівлі, але не на якості та смаку!

Чому наше м’ясо у м. Тернопіль таке доступне за ціною і водночас дуже смачне? Це можливо завдяки тому, що ми є безпосереднім виробником м’ясних і ковбасних продуктів, весь виробничий процес повністю контролюється комбінатом у відповідних лабораторіях, виробництво оснащене високотехнологічним обладнанням. Ми зацікавлені у наданні професійного обслуговування та заповнення ринку високоякісними продуктами справедливої вартості.

Вам потрібна смачна та якісна свинина, стейки з яловичини чи м’ясо птиці? Ціна для представників HoReCa є оптовою та відрізняється від роздрібної. Отримати консультацію та домовитися про співпрацю можна за телефоном: 0800-507-510.