Картка лояльності
Оформлення картки
Накопичення бонусів:
нараховуються в розмірі 1% від суми покупки, та використання їх для оплати товарів при розрахунку на касі, починаючи з наступного дня після нарахування.
Додаткові бонуси:
можливість отримати додаткові бали або вигідні знижки при купівлі товарів з окремого переліку для учасників спеціальних акцій.
Переведення копійок в бали:
переведення копійкової решти у бали, які можна використовувати для наступного розрахунку за товари.
Зручність в користуванні:
застосування Карти Лояльності за номером телефону, який вказаний в анкеті.

Смачні та корисні м’ясні продукти, вигідна цінова політика і можливість заощаджувати на покупках з улюбленим магазином, це реально, якщо Ви є учасником програми лояльності для клієнтів! Ми дбаємо про комфорт і вигоду своїх покупців, тому пропонуємо обрати нашу картку та отримувати бонуси з кожної покупки для оплати наступної. Відтепер кожен Ваш візит до нашого магазину буде ще більш вигідним та приємнішим!

Програма лояльності від “Студії м’яса” має кілька переваг:

Після кожної покупки нараховуються бонуси у розмірі 1% від загальної суми, які вже наступного дня можна використати для оплати товару!

Треба терміново купити м’ясо курки, але забули картку вдома? Касир зарахує бонуси через номер мобільного, який Ви вказали в анкеті.

Розраховуєтесь готівкою, але не любите отримувати решту копійками чи дрібні гроші? Магазин “Студія м’яса” зарахує їх на Ваш бонусний рахунок!

Бути учасником нашої програми лояльності вигідно ще й тому, що Ви отримуватимете інформацію про наші акції та вигідні пропозиції, завдяки цьому зможете завчасно спланувати похід до крамниці, щоб придбати найкраще до свого столу!

 

Магазин м’ясних виробів “Студія м’яса”: як стати учасником програми лояльності та інші важливі нюанси

 

Ми завжди раді кожному, хто відвідує наш магазин м’ясних виробів! Долучитися до нашої програми максимально просто: заповнити маленьку анкету на сайті або ж на касі в одній із точок торговельної мережі. Зазначимо, що користуватися картою можна у будь-якому магазині, незалежно від того, де саме Ви її отримали.

Брати участь у програмі просто: оформіть картку постійного покупця, купуйте м’ясні та ковбасні вироби у нашому магазині та отримуйте 1% від витраченої суми на наступні покупки! Бали дійсні протягом 90 днів, 1 бал = 1 копійка для подальшого списання. Умови, згідно з якими "Студія м’яса” магазини можуть відмовити в участі у ПЛ:

Учасник має більше однієї картки, зареєстрованої на себе.

За відсутності технічної чи будь-якої іншої можливості реалізувати послугу.

Зверніть увагу! "Студія м’яса” Тернопіль залишає за собою право зупинити або припинити участь у ПЛ її учасників без попередження, після чого картку буде заблоковано, а бонуси анульовано. Також покупець має право самостійно відмовитися від участі у ПЛ, для цього потрібно написати повідомлення менеджеру — як тільки він його отримає, членство покупця та накопичені бали анулюються.

Купити свинину чи будь-який інший продукт, використовуючи картку лояльності, можуть тільки повнолітні особи. Втрачені та пошкоджені картки не відновлюються, а заміняються за потреби на нові з перерахунком раніше накопичених балів.

 

М’ясні магазини у Тернополі та інших містах України від Тернопільського м’ясокомбінату: у нас завжди вигідно!

 

Усі наші м’ясні магазини у Тернополі та в інших регіонах підпорядковуються єдиним правилам і стандартам обслуговування. Після заповнення анкети учасника Ви автоматично надаєте дозвіл на обробку персональних даних згідно з чинним законодавством України.

Де купити м’ясо у Тернополі? Знайдіть на сайті адресу найближчого до Вас магазину, отримуйте додаткові бали та знижки за участь у “Спеціальних акціях” та покупки товарів, які закріплено за ними. Для цього потрібно пред’явити свою картку учасника або назвати номер телефону, закріпленого за Вашим профілем.

Ми гарантуємо, що вся м’ясна продукція відповідає сучасним вимогам і стандартам якості. Дбайте про себе і рідних, купуйте найкращі продукти українського виробництва та заощаджуйте разом зі “Студією м’яса”!

КАРТКА ЛОЯЛЬНОСТІ